Dzisiaj jest czwartek, 19 Paź 2017

Witamy

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

Lokalne placówki prowadzone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Ostrołęce

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce


Muzeum Kultury Kurpiowskiej
w Ostrołęce


Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna
XIV Prezentacje Edukacyjne – Ostrołęka 2016 PDF Drukuj Email

 


 

10 marca 2016 r. w hali sportowo – widowiskowej im. A. Gołasia odbyły się „XIV Prezentacje Edukacyjne – Ostrołęka 2016”, podczas których gimnazjaliści mogli zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W prezentacjach udział wzięła również Bursa Regionalna, która oferuje zakwaterowanie dla osób uczących się w Ostrołęce.
Nasi wychowankowie poprzez rozmowę, wręczanie ulotek i pokaz multimedialny starali się zachęcić młodszych kolegów i koleżanki do zamieszkania w naszej placówce. Wychowanka Barbara Dzierlatka promowała naszą bursę występem wokalnym. Udział w Prezentacjach Edukacyjnych zorganizowała Młodzieżowa Rada Bursy pod kierunkiem opiekuna p. M. Załęskiej.

 
Dzień Kobiet PDF Drukuj Email

 


 

W dniu 8 marca 2016 r. chłopcy działający w Młodzieżowej Radzie Bursy przygotowali dla wszystkich swoich koleżanek z naszej placówki Wieczór Filmowy, który poprzedziły wspaniałe życzenia oraz upominek dla każdej z nich.


 
Konkurs „Mistrz Ortografii 2015” w Internacie I LO PDF Drukuj Email


W bieżącym roku szkolnym Internat I LO w Ostrołęce przeprowadził kolejną edycję konkursu ortograficznego „Mistrz Ortografii 2015”, w którym udział brali wychowankowie ostrołęckich internatów oraz burs. Naszą placówkę reprezentowało pięcioro wychowanków, którzy uzyskali najlepsze wyniki podczas wewnętrznych kwalifikacji.

17 grudnia 2015 r. w Internacie I LO miało miejsce ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu.

Naszym wychowankom udało się zająć I miejsceDominik C. oraz zdobyć wyróżnieniePaweł Sz.

 
WIGILIA 2015 PDF Drukuj Email

 

W dniu 16 grudnia 2015 r. odbył się w Bursie Regionalnej Wieczór Wigilijny pt. „Narodziła się dziś miłość”. Uroczystość została przygotowana przez grupę II i IV pod kierunkiem p. Agnieszki Popielarz i p. Sylwii Skowron. Po części artystycznej dyrektor p. Alina Ambroziak złożyła życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Po zakończonej uroczystości wszyscy udali się na przygotowany poczęstunek.

 
Konkurs świąteczny PDF Drukuj Email

 


 

W grudniu 2015 r. Młodzieżowa Rada Bursy wraz z opiekunem p. Agnieszką Popielarz ogłosiła konkurs na „Najładniejszy wystrój pokoju na święta Bożego Narodzenia”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 16 grudnia 2015 r. komisja w składzie: opiekun MRB p. A Popielarz, wychowawca p. Sylwia Skowron, przedstawiciele Młodzieżowej Rady Bursy N. Kalinowska, D. Piórkowska, G. Bojarska, D. Bałdyga, C. Kordek przyznała następujące miejsca:

  • I miejsce pokój nr: 74
  • II miejsce pokój nr: 13
  • III miejsce pokój nr: 8
  • Wyróżnienie pokoje nr: 96, 56
 
KONKURS „GWIAZDKOWY ANIOŁ …ANIOŁ NA MIARĘ” PDF Drukuj Email

 


 

Filia OCK w Wojciechowicach „Kultownia” zorganizowała po raz piąty konkurs plastyczny pt. „Gwiazdkowy Anioł … szyty na miarę 2015”. W konkursie udział wzięła wychowanka Anita Kuzia przedstawicielka sekcji artystycznej Bursy Regionalnej w Ostrołęce pod kierunkiem opiekuna Pani A. Sieczak.

Dnia 15 grudnia 2015 r. w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyło się uroczyste spotkanie, na którym wręczono nagrody i dyplomy laureatom konkursu plastycznego.

Anita Kuzia została nagrodzona za wykonanie maskotki „Złotego Anioła”. Wszystkie maskotki aniołki zostaną przekazane dzieciom przebywającym w szpitalu.

Anicie serdecznie gratulujemy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 33

Biuletyn Informacji Publicznej

Bursy Regionalnej w Ostrołęce

 


Osiągnięcia, podziękowania


BURSY REGIONALNEJ

W OSTROŁĘCE

Rekrutacja 2017 Plakat

Dopalacze kradną życie!